CT18-2 S.W.A.T. ORTA BOY MİKARTA SAPLI TAKTİK BIÇAK

CT18-2 S.W.A.T. ORTA BOY MİKARTA SAPLI TAKTİK BIÇAK

KDV Dahil: 572,78TL
Marka: Joker Knives
Ürün Kodu: CT18-2
Stok Durumu: Out Of Stock

Ürün Cinsi

Bıçak

Tam Uzunluk

215 mm

Et Kalınlığı

   5 mm

En

 35 mm

Ağırlık

208 gr

Sap Malzemesi

Mikarta

Çelik Cinsi

440-C  Paslanmaz Çelik

Sap Uzunluğu

 115 mm

  Ağız Uzunluğu

 100 mm

 

Joker firmasının orta boy taktik bıçağı modellerinden biridir. Sağlam ve dayanıklı deri kılıfının yanına ateşleme çubuğu monte edilmiştir. Bıçağın sapının arka kısmındaki sivri bölüm birçok malzemeyi kırmaya ve parçalamaya yarar. Gene sap malzemesi olarak kullanılan MİKARTA maddesi gemi yapımında kullanılan şeffaf marin tipi ya da polyester reçine ve renkli kumaşlardan yapılır. Bir santim kalınlık için 25 kat kumaş reçinelerek üst üste konur ve preslenerek 20 saat kurutulur. Çok sert ve estetik bir malzemedir.

 

1987 yılında İspanya’ nın Albeceta kentinde kurulan firma, çok kısa zamanda Dünyanın en önemli firmalarından biri olmuştur. Teknolojiyi çok yakından takip edip, uygulamasının yanı sıra, el işçiliğinden de ödün vermemektedir. Dünyada 55 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Çelik malzemesi olarak yüksek direnci, dayanıklılığı ve uzun süre kesiciliğini koruyan 440-A-B-C -V ve Molibden Vanadyum 4116 Paslanmaz Çelik kullanmaktadır.

Sap malzemesi olarak, dayanıklı, egzotik ve lamine ağaçların yanı sıra geyik boynuzu, bufalo boynuzu ve mikarta kullanmaktadır.

En iddialı olduğu konulardan biri de kendi üretimleri olan 1. sınıf deri kılıflarıdır.

Av-Kamp Malzemeleri Ltd. Şti.  ( BORA LIFE ) JOKER ürünlerinin Türkiye’ deki tek yetkili satıcısıdır.

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi